aKU-PLUS

Klimatyzacja samochodowa

Tarchomin, Białołęka, Jabłonna, Legionowo, targówek, Legionowo, Żoliborz

serwis klimatyzacji samochodowej białołęka, tarchomin, legionowo, jabłonna, Targówek

Serwis klimatyzacji

Specjalizujemy się także w serwisie i obsłudze klimatyzacji samochodowych. Obsługujemy układy klimatyzacji wszystkich marek samochodów/auta hybrydowe i elektryczne (pracujemy na czynniku R134a/R1234yf). Zapraszamy na serwis klimatyzacji, ozonowanie, odgrzybianie, wymiana filtrów kabinowych

Cennik klimatyzacji samochodowej

 1. WYMIANA CZYNNIKA+ OLEJU W KOMPRESORZE + ODGRZYBIANIE ORAZ OSUSZANIE UKŁADU 200 pln + 50 pln za każde brakujące rozpoczęte 100 gram czynnika R134a.
 2.  WYMIANA CZYNNIKA+ OLEJU W KOMPRESORZE + ODGRZYBIANIE ORAZ OSUSZANIE UKŁADU 250 pln + 100 pln za każde brakujące rozpoczęte 100 gram czynnika R1234YF.
 3. SZCZELNOŚĆ UKŁADU KLIMATYZACJI AZOTEM 100 PLN
 4. OZONOWANIE WNĘTRZA SAMOCHODU 50PLN
 5. WYMIANA KOMPRESORA KLIMATYZACJI OD 300 PLN
 6.  WYMIANA CHŁODNICY KLIMATYZACJI OD 250 PLN
 7.  WYMIANA OSUSZACZA KLIMATYZACJI OD 100 PLN
 8. WYMIANA FILTRA KABINOWEGO OD 30 zł
klimatyzacja samochodowa tarchomin, jabłonna, białołęka, legionowo, żoliborz, targówek

Profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej Tarchomin, Białołęka, Jabłonna, Legionowo, Targówek , Żoliborz

Zapewniamy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej, abyś zawsze cieszył się komfortową jazdą, niezależnie od warunków pogodowych. Nasz doświadczony zespół specjalistów dba o to, aby Twoja klimatyzacja działała sprawnie i bezawaryjnie.

Usługi, które oferujemy:

Diagnostyka i naprawa:

Nasze wyszkolone technicznie personel jest wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia do szybkiej diagnostyki i skutecznej naprawy usterek klimatyzacji.

Czyszczenie układu klimatyzacji

Zapewniamy kompleksowe czyszczenie układu klimatyzacji, usuwając bakterie, grzyby i nieprzyjemne zapachy, abyś mógł oddychać czystym i świeżym powietrzem w swoim samochodzie.

Konserwacja i serwisowanie:

Regularna konserwacja zapobiega powstawaniu drobnych usterek i utrzymuje wysoką wydajność Twojej klimatyzacji.

Klimatyzacja samochodowa Tarchomin, Jabłonna, Białołęka - zapraszamy do serwisu

Klimatyzacja samochodowa to niezwykle przydatne urządzenie, które wpływa na komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowcy. W gorące dni zapewnia przyjemny chłód w kabinie, a także pomaga utrzymać koncentrację za kierownicą. Jednak, aby działała sprawnie i niezawodnie, wymaga regularnego serwisowania.

Serwisowanie klimatyzacji samochodowej polega na sprawdzaniu i naprawianiu jej poszczególnych elementów, a także na uzupełnianiu i odzyskiwaniu czynnika chłodniczego, który jest niezbędny do prawidłowego działania klimatyzacji samochodowej. Serwisowanie klimatyzacji samochodowej powinno być wykonywane przez specjalistyczny warsztat, który dysponuje odpowiednim sprzętem i wiedzą, aby zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo usług.

Kiedy klimatyzacja wymaga serwisowania?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ częstotliwość i zakres serwisowania klimatyzacji samochodowej zależą od wielu czynników, takich jak: marka i model pojazdu, rodzaj i ilość czynnika chłodniczego, sposób użytkowania klimatyzacji samochodowej, warunki atmosferyczne, stan techniczny klimatyzacji samochodowej i wiele innych. Jednak można wyróżnić kilka sytuacji, w których klimatyzacja samochodowa wymaga serwisowania:

 • Przed sezonem letnim lub po długiej przerwie w użytkowaniu klimatyzacji samochodowej. W takich przypadkach, klimatyzacja samochodowa może stracić część czynnika chłodniczego, co wpływa na jej wydajność i zużycie paliwa. Ponadto, w układzie klimatyzacji samochodowej może się zgromadzić wilgoć, kurz, grzyby i inne zanieczyszczenia, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy, alergie, infekcje i uszkodzenia elementów klimatyzacji samochodowej. Dlatego zaleca się, aby przed sezonem letnim lub po długiej przerwie w użytkowaniu klimatyzacji samochodowej, zgłosić się do serwisu klimatyzacji, który sprawdzi i naprawi klimatyzację samochodową, a także wykona odgrzybianie i dezynfekcję układu.
 • Po przejechaniu określonej liczby kilometrów lub po upływie określonego czasu. W zależności od marki i modelu pojazdu, producent może zalecać serwisowanie klimatyzacji samochodowej po przejechaniu określonej liczby kilometrów lub po upływie określonego czasu. Zazwyczaj jest to co 15 000 km lub co 2 lata, ale warto sprawdzić dokładne informacje w instrukcji obsługi pojazdu lub w serwisie klimatyzacji. Serwisowanie klimatyzacji samochodowej po przejechaniu określonej liczby kilometrów lub po upływie określonego czasu pozwala na wykrycie i usunięcie ewentualnych usterek, zużycia lub uszkodzenia elementów klimatyzacji samochodowej, a także na zapewnienie jej optymalnej pracy i żywotności.
 • Gdy klimatyzacja samochodowa Białołęka nie działa prawidłowo lub ulega awarii. Jeśli zauważysz, że klimatyzacja samochodowa nie chłodzi lub grzeje wystarczająco, wydaje dziwne dźwięki, wycieka, zamarza, zaparowuje szyby lub wydziela nieprzyjemne zapachy, to znak, że klimatyzacja samochodowa nie działa prawidłowo lub ulega awarii. W takich przypadkach, nie należy zwlekać z wizytą w serwisie klimatyzacji, ponieważ ignorowanie problemu może prowadzić do pogorszenia stanu klimatyzacji samochodowej, większych kosztów naprawy, a nawet do zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.


Klimatyzacja samochodowa Białołęka to nieodzowny towarzysz podróży, który dba o nasze samopoczucie i zdrowie. Klimatyzacja samochodowa dostosowuje temperaturę i wilgotność powietrza w kabinie pojazdu do naszych preferencji i warunków atmosferycznych. Klimatyzacja samochodowa chroni nas przed upałem, zimnem, kurzem, pyłkami, bakteriami i innymi czynnikami, które mogą wpływać negatywnie na naszą koncentrację i komfort jazdy. Jednak klimatyzacja samochodowa nie działa sama z siebie. Klimatyzacja samochodowa wymaga naszej troski i uwagi. Aby klimatyzacja samochodowa służyła nam dobrze i długo, należy o nią odpowiednio dbać. Najlepszym sposobem na to jest regularne korzystanie z usług profesjonalnego serwisu klimatyzacji, który sprawdzi i naprawi klimatyzację samochodową. Profesjonalny serwis klimatyzacji zadba o to, aby klimatyzacja samochodowa była sprawna, czysta, bezpieczna i oszczędna.

Masz pytania?